Інші
ландшафтно-інженерні
послуги

що входить до послуги

Інші ландшафтно-інженерні послуги

Надаємо повний комплекс ландшафних робіт на ділянках приватного та комерційного призначення. Розробка ескізу озеленення, проекту ландшафтного дизайну. Включаючи проект освітлення, автоматичного поиву, дренажу, мощення ФЕМ. Підбір рослин, посадка дерев, кущів, та інших рослин, з наданням гарантії приживлюваності. Влаштування автоматичного поливу, газону, композицій, міксбордерів, покрокових доріжок, дренажу ділянки, водойм, систем туманостворення.

Крос-гарантія на всі роботи та обладнання 12 місяців

Створення штучних водойм в Києві і області

Компанія Green Wizard виконує професійне будівництво ставків та інших видів штучних водойм, як складових компонентів загальної композиції ландшафтного дизайну. Штучні водойми можуть бути обладнані на будь-яких прибудинкових ділянках, де є можливість організації водозабору з центрального водопроводу, артезіанської свердловини, колодязя, відкритого водоймища, і ефективного водовідведення (каналізації) без заболочування прилеглих територій.

Компанія Green Wizard пропонує будівництво водойм:

  • Значних розмірів і великої глибини (від 1,5 м і більше), з водопроникним (інфільтруючим) донним ложем з піщаним або кам’яним (гравійним) засипанням.
  • Середньорозмірних, з бітумної плівки, з оздобленнням кам’яної кладки, або у вигляді дубового дерев’яного зрубу.
  • Малих форм: кам’яної, мармурової кладки, або монолітних бетонних, армованих композитних чаш.

Влаштування дренажу на ділянці

Дренаж ділянки конструкційно пристосований для «боротьби» переважно з високим заляганням грунтових вод, а також дощової води під час злив. Його штатний режим роботи – постійно діючий, з малооб’ємними витратами (відведенням) води.

Головна її конструкційна відмінність – переважно лінійна схема побудови, наявність мережі поздовжніх або поперечних водозбірних дрен, що перекривають практично всю площу ділянки: відкритих аричную системи, або закритих водовідвідних лотків, заглиблених перфорованих (дренажних) труб або блоків.

Компанія Green Wizard пропонує послуги будівництва поверхневого або заглибленого дренажу на перезволоження, заболочених, або схильних до паводковому підтопленню земельних ділянках заміського житлового будівництва по м. Київ і в передмісті, або на об’єктах комерційного використання: кемпінги, будинки відпочинку, санаторії, спортивні об’єкти, автозаправки , автостоянки, і т.д.

Влаштування поверхневого і заглибленого дренажу проводиться на ділянках, де є можливість організації водостоку в найближчий природний водойм, центральну (комунальну) зливову каналізацію або меліоративну дренажну систему. На низинних ділянках, що не мають умов для організації ефективного водовідведення самопливом, влаштовуються водозбірні ємності або штучні водойми, з відкачуванням надлишків води електронасосами.

Установка систем туманоутворення в саду

Компанія Green Wizard пропонує послуги постачання, монтажу і налаштування апаратури туманоутворення (системи туману).

Дана апаратура може застосовуватися як для відкритих майданчиків (одним комплектом – для площі 20 – 300 кв.м.), так і для закритих приміщень (промислових, тваринницьких, складських). Може бути встановлена в будь-якому місці і приміщенні, де можливо організувати підведення живильної води (від центрального, локального водопроводу), і електроживлення від побутової мережі 220 В.

Апаратура може бути забезпечена програмованою автоматикою включення і виключення:

  • за таймером часу;
  • в залежності від показників температури повітря і його вологості;
  • сенсорами обліку реальних погодних і температурних умов: датчиками вологості, температури, дощу, вітру, комплексними метеостанціями.

Етапи робіт інших ландшафтно-інженерних послуг

КОНСУЛЬТУВАННЯ

Консультування фахівців з вибору обладнання для автоматичної системи зрошення, рекомендації щодо її експлуатації

ПРОЕКТУВАННЯ

Проектування систем автоматичного поливу з урахуванням особливостей ділянки, її рельєфу, наявності діяючих комунікацій, розташування точки водозабору і будівель

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Проведення монтажу обладнання для автополиву на Вашій ділянці як до укладання газону так і на готовій ділянці з рослинами і загонами

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне та післягарантійне обслуговування, що включає заміну або ремонт запчастин обладнання, поливальних магістралей

ПРАЙС - ЛИСТ

Інші ландшафтно-інженерні послуги

НАЗВА ПОСЛУГИ ЦІНА (грн) ОДИНИЦЯ ВИМІРУ
  1. Система туману від 750 м2
  2. Створення водойм від 600 м2
  3. Влаштування дренажу від 400 м/п
  4. Посадка і пересадка крупномірів від 1500 шт
  5. Укріплення схилів георешіткою від 200 м2

інші послуги

БЛОГ

приєднуйся до нас у соцмережах

до всіх статей

ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕВІРЕНЕ ДОСВІДОМ