ОСВІТЛЕННЯ

що входить до послуги

ОСВІТЛЕННЯ

Освітлення для саду – це не тільки естетична складова ландшафту, але й ще безпека вашого переміщення у вечірній чи нічний час.

Усі ліхтарі краще вибирати з однієї серії. Так вони краще поєднуватимуться між собою.

Налаштування програми керування - безкоштовно

Освітлення садової ділянки – як частина дизайну території

Стиль світлових приладів підбирається в залежності від загальної концепції ділянки (модерн чи класика, чорний чи білий). Для ліхтарів краще використовувати лампочки, що випромінюють холодне світло. Саме воно допоможе передати всю кольорову гамму навколишніх садових об’єктів, не спотворюючи її. Умовно освітлення саду дизайнери розділяють на два типи: функціональне та декоративне.

Функціональне освітлення

Використовується для забезпечення безпечного пересування територією. Функціональний тип освітлення охоплює світлові прилади біля входу до будинку чи гаражу. Це і підсвічування доріжок у саду. Загальний рівень освітлення ділянки повинен бути гармонійним.

Яскраво підсвічується фасад будинку, альтанки. Для цього використовують настінні освітлювальні прилади типу бра або стельові освітлювачі. Для тротуарів у саду використовуються спеціальні світильники для садових доріжок. Для невеликої присадибної ділянки рекомендують встановлювати невеликі (до 1,2 м у висоту) ліхтарі. Їх розставляють обабіч доріжок на відстані 5-8 м один від одного.

Межі території садової ділянки повинні добре проглядатись у нічний час. Добре з цією задачею справляються проекційні світлові прилади.

Декоративний тип освітлення

Декоративне підсвічування в саду допомагає у темний час доби виділити необхідні зони. Служить для створення світлових акцентів на деяких елементах екстер’єру. З їхньою допомогою підсвічують дерева, кущі, галявини, фонтани. Садове освітлення, розміщене під кронами рослинності, створює казкову картину в темний час доби. Його світло направляється знизу догори на дерево чи кущ, а сам освітлювальний пристрій розміщується на рівні ґрунту. Це робить його непомітним, а світло від нього м’яко падає на крону. По типу такого підсвічування саду виділяються і скульптури.

Організацію декоративного типу освітлення в саду проводять за допомогою різноманітних приладів:

  • ґрунтових світильників;
  • вуличних прожекторів;
  • паркових світильників.


Оригінальним садовий екстер’єр стає при використанні декоративного освітлення сходів будинку або доріжок. Використовують світлодіодні точкові ліхтарі різного рівня освітлення та кольору. Це дозволяє створити необхідну атмосферу та робить ці ділянки більш безпечними.

Організація освітлення ділянки

Компанія GREEN WIZARD проводить консультування фахівцями з питань освітлення садової ділянки та його проєктування. Ви отримаєте детальний план розміщення світлових приладів з урахуванням ваших особистих побажань та роз’яснення, які ліхтарі краще використовувати в тому чи іншому випадку. Також ви можете замовити послуги «освітлення під ключ». Фахівці проводять весь комплекс робіт: від проєктувальних до встановлення електропроводки та ліхтарів.

Етапи робіт з монтажу освітлення

КОНСУЛЬТУВАННЯ

Консультування фахівців з вибору обладнання для автоматичної системи освітлення, рекомендації щодо її експлуатації

ПРОЕКТУВАННЯ

Проектування систем автоматичного освітлення з урахуванням особливостей ділянки, її рельєфу, наявності діючих комунікацій, розташування точки водозабору і будівель

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Проведення монтажу обладнання для освітлення на Вашій ділянці

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне та післягарантійне обслуговування, що включає заміну або ремонт запчастин обладнання

ПРАЙС - ЛИСТ

Освітлення

НАЗВА ПОСЛУГИ ЦІНА (грн) ОДИНИЦЯ ВИМІРУ
1. План-схема освітлення 150 100 м2
2. Монтаж і підключення – електрощит 1400 шт
3. Монтаж і підключення – елекроточка 500 шт
4. Монтаж і підключення – світильник від 250 шт
5. Прокладка кабелю 15 м/п

інші послуги

БЛОГ

приєднуйся до нас у соцмережах

до всіх статей

ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕВІРЕНЕ ДОСВІДОМ