Система “Розумний сад”
в ландшафті

що входить до послуги

Система “Розумний сад” в ландшафті

Система «розумний сад» – це аналогія до «розумного будинку».

Основна її функція – допомога та полегшення догляду за рослинністю на присадибній ділянці, організація освітлення та безпеки.

Налаштування ПО в подарунок

Можливості системи «Розумного саду»

За допомогою системи розумного саду, господарям легше керувати складними інженерними елементами саду чи городу (технічними, електричними). Використовується і на великих садово-паркових територіях, і на городах або у фруктових садах.

Комплектація

Автоматизовані системи «розумний сад-город» розробляються на основі готових проєктних рішень або по індивідуально розробленому плану. Ділянки можуть бути різними за площею, і наповнення системи теж відрізняється.

Для кожної садиби визначаються свої комунікації, схеми розміщення датчиків, різні об’єкти управління та спостереження. Для системи використовують таке приладдя.


  1. Датчики руху. Їх основна мета – це реагувати на тварин, птахів, сторонніх людей. Датчик спрацьовує та передає сигнал на блок управління. Вмикається звуковий або світловий сигнал.
  2. Датчики рівня вологості ґрунту. Допомагають стежити за своєчасним поливом рослинності. При недостатній зволоженості ґрунту спрацьовує автоматичний полив.
  3. Датчик освітлення. Це ідеальне рішення для ділянок, на яких розміщене декоративне або функціональне освітлення. При настанні темної пори доби, «розумний сад» з підсвічуванням ввімкне ліхтарі. Вони автоматично вимкнуться з настанням ранку.

В системні товари «розумного саду» можуть входити: управління роботою фонтанів, очищення саморобних водойм, керування музичними установками.

Робота системи «Розумний сад»

Система досить проста в управлінні. Всі комунікації системи можуть бути автоматизовані або налагоджені під дистанційне керування через спеціальні програми. Користувач бачить всі об’єкти ділянки на екрані монітору або смартфона. На ньому зображені всі елементи управління. Наприклад, система «розумного саду» з підсвічуванням дає можливість самостійно додатково освітити деякі зони або продовжити світловий день для оранжерей, теплиць або зимового саду. Для цього достатньо просто натиснути на «ліхтарик» на сенсорі.

Купити та встановити систему

«Розумний сад» купити та замовити встановлення системи можливо у компанії GREEN WIZARD. Система не тільки зробить ваш сад чи город зручним та високотехнологічним, але й буде характеризувати вас як прогресивну людину. Вона допоможе вам доглядати за ділянкою за вашої відсутності на місці. Послуга встановлення «розумного саду під ключ» займе декілька днів. В результаті ви отримаєте автоматизовану роботу необхідних вам об’єктів, а це своєю чергою збереже ваш час та ресурси. 

Етапи робіт з встановлення системи “Розумний сад”

КОНСУЛЬТУВАННЯ

Консультування фахівців з вибору обладнання для автоматичної системи зрошення, рекомендації щодо її експлуатації

ПРОЕКТУВАННЯ

Проектування систем автоматичного поливу з урахуванням особливостей ділянки, її рельєфу, наявності діяючих комунікацій, розташування точки водозабору і будівель

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Проведення монтажу обладнання для автополиву на Вашій ділянці як до укладання газону так і на готовій ділянці з рослинами і загонами

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне та післягарантійне обслуговування, що включає заміну або ремонт запчастин обладнання, поливальних магістралей

ПРАЙС - ЛИСТ

Система “Розумний сад” в ландшафті

НАЗВА ПОСЛУГИ ЦІНА (грн) ОДИНИЦЯ ВИМІРУ
1. Підключення до Гідровайз від 200 шт
2. Встановлення WiFi реле від 500 шт
3. Встановлення датчиків від 400 шт

інші послуги

БЛОГ

приєднуйся до нас у соцмережах

до всіх статей

ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕВІРЕНЕ ДОСВІДОМ